Animation Throwdown

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm 1.0.86
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Kongregate
Macera dolu anların tadını çıkarmak için Animation Throwdown mobil oyununda ücretsiz olarak yer alın.

Herkesin yakından tanıdığı sevimli çizgi film karakterini bir araya getirerek çılgın bir maceraya ortak eden Animation Throwdown mobil oyununda eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Her bir karakter bir kartı ifade ediyor. Dünyanın en güçlü iş adamı olarak görev yapacağınız bu macera oyununda hedefinizi yüksek tutun, kart çeşitliliğinizi artırın ve mücadeleleri kazanmak için iyi bir dövüş performansı sergileyin. 

Oyunu oynamak için Android  cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunu oynamak için arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. Birlikte ya kendinize özel bir lonca kurun ya da farklı loncalar içerisinde yer alarak gücünüzü herkese gösterin. Oyun karakterinin oldukça farklı bir şekilde tasarlanmış olması oyunları sevindiren bir durudur. Çünkü diğer macera oyunların çok daha farklı bir yapıya sahiptir. 

Kartları toplayın ve sigortalayın, bir güverte tasarlayın, daha sonra rakipleri yukarı çıkacak şekilde düelloya bırakın. Oynamaktan asla vazgeçmemesi koşuluyla sonsuz oyun saatleri ile eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz. Arena içerisinde kendinize bir şans tanıyın, karşınıza çıkan diğer oyuncuları yenerek oyunu kazanmak için çabalayın. 

Eğlenceli kombolar araştırın ve gizemli kutular içerisinde bulunan özel savaş kartlarını toplayın. Her bir kart içerisinde yer alan karakterler farklı yeteneklere sahiptir. Bu da size mücadeleler içerisinde size kazanç sağlayacak en önemli unsurdur. 

Animation Throwdown indir